ART-Permanent.pl

Cennik

Brwi

Usta

Ceny poszczególnych metod mogą się różnic między poszczególnymi salonami/

Na wszelkiego rodzaju korekty zabiegów medycyny estetyczne przysługuje maksymalnie miesiąc. Po tym czasie naliczana jest opłata.

Raty

www.mediraty.pl

Zabierz ze sobą smartfon i dowód, przyjdź na zabieg z możliwością zapłaty ratalnej.

0, 2, 4, 8, 12 rat bez zaświadczeń i bika!

? UMÓWIONY TERMIN NALEŻY POTWIERDZIĆ ZADATKIEM.  ?
Zadatek jest jedyną formą potwierdzającą wcześniej umówiony termin.

Okres oczekiwania na wpłatę: do 3 dni
Panie umówione na tzw termin „last minute” nie maja obowiązku wpłaty

Przyjmuję płatność do ręki lub na konto.

ArtPermanent numer rachunku:
71 1020 4160 0000 2402 0205 1373
w tytule Nazwisko
90 zł
 

Jeśli zadatek nie zostanie uiszczony w terminie 3 dni, termin przepada.  
Zadatek przepada w przypadku odmówienia wizyty . Zmiana terminu możliwa raz . informacja musi być do 72h przed wizytą 🙂 zadatek jest ważny 3 miesiące , jeżeli w tym terminie nie zrealizujesz wizyty zadatek przepada. zapisując się na zabiegi akceptujesz regulamin salonu i zapisów dostępny w relacji wyróżniającej na instagramie @artpermanent_permanenty Na zabiegi przychodzimy bez osób towarzyszących. Max na 10 min przed zabiegiem nie prędzej 🙂

 
W przypadku odmówienia wizyty poprzez osobę wykonującą zabieg, zadatek zwracany jest w kwocie, w jakiej został wpłacony.
Bon upominkowy ma ważność 3 miesiące , nie może zostać przepisany na inna osobę.
 
Wydawca nie odpowiada za zgubienie lub uszkodzenie Bonu Podarunkowego przez Nabywcę lub Posiadacza. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane. Bon posiada termin ważności, po upływie którego traci ważność. Termin ważności Bonu Podarunkowego nie ulega zmianie. Po upływie terminu ważności Bonu Podarunkowego, nie można nim dokonywać płatności. W przypadku zakupu towaru o wartości niższej niż wartość Bonu Podarunkowego, Posiadaczowi nie przysługuje prawo otrzymania zwrotu pozostałej, niewykorzystanej kwoty. Okres ważności Bonu Podarunkowego wynosi 3 miesięcy od dnia jego sprzedaży. Niewykorzystanie Bonu Podarunkowego w terminie na nim wskazanym, jest równoznaczne z utratą ważności Bonu Podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia przez Posiadacza wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.